GRAFIK

SALA ENERGY

8:30
9:30
10:30
16:00
16:30
17:00
18:00
19:00
20:00
PONIEDZIAŁEK
Burn&Shape Lidka
Płaski brzuch Sexy Pośladki Sylwia
Level Pump Sylwia
Power TBC Ewelina
ZUMBA Ewelina
WTOREK
Morning Shape Sylwia
Stretching & Mobility Lidka
Power Punch Magda
Płaski brzuch Sexy pośladki Justyna
Trening Bokserski Oskar
ŚRODA
Burn & Shape Lidka
TBC Sylwia
Stretching z elementami jogi Sylwia
ZUMBA Monika
CZWARTEK
Level Pump Gosia
Cardio & Shape Monika S.
Tabata Lidka
Sexi Pośladki Lidka
Zdrowy Kręgosłup Ania
PIĄTEK
Sexi Pośladki Lidki
Stretching & Mobility Lidka
ABT Ania
Cellulit Killer Gosia
SOBOTA
TBC Ania
NIEDZIELA
Cellulit Killer Gosia

Poziom treningu:
   Lekki
  Średni
   Intensywny

SALA RELAX

16:00
16:30
17:00
18:00
19:30
20:00
PONIEDZIAŁEK
Zdrowy Kręgosłup Monika
WTOREK
Pilates Dominika
Zdrowy Kręgosłup/Rozciąganie Ania
ŚRODA
Joga Ania
Płaski Brzuch Monika
CZWARTEK
Pilates Dominika
Trening Bokserski Oskar
PIĄTEK
Joga Ania
Fit Balance Gosia
SOBOTA
NIEDZIELA

Poziom treningu:
   Lekki
  Średni
   Intensywny

SALA FUNKCJONALNA

16:00
16:30
17:00
PONIEDZIAŁEK
WTOREK
Trening Bokserski Oskar
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK
Full Body Workout Magda
SOBOTA
NIEDZIELA

Poziom treningu:
   Lekki
  Średni
   Intensywny

TBC

Total Body Conditioning. Są to zajęcia modelujące całe ciało, połączenie ćwiczeń wzmacniających i aerobowych.  Celem treningu jest zwiększenie tempa metabolizmu, a co za tym idzie – spalania zbędnej tkanki tłuszczowej. Efekty zajęć to m.in. poprawa kondycji, ujędrnienie ciała, zwiększenie wytrzymałości.

ABT

Abdominal, Buttocks, Thighs. To ćwiczenia mające na celu wzmocnienie i ukształtowanie najtrudniejszych partii ciała, czyli brzucha, ud, pośladków. Trening polega na uelastycznieniu i wzmocnieniu mięśni oraz nadaniu im wymarzonego kształtu. Efekt końcowy treningu to płaski brzuch, jędrne uda i mocne pośladki. Trening ABT prowadzony jest w umiarkowanym tempie i ze średnią intensywnością.

SHAPE

Trening wzmacniający całego ciała. Trening ogólnorozwojowy, angażujący duże grupy mięśniowe, do którego najczęściej wykorzystywany jest podstawowy sprzęt, taki jak: hantle, obciążenia, sztanga, step czy gumy.  Ćwiczenia wykonywane są powoli i dokładnie, aby nauczyć się prawidłowej techniki wykonywania ćwiczeń wzmacniających, wzorców ruchowych oraz odpowiedniego wykorzystania sprzętu i pracy z nim.

CELLULIT KILLER

To program, który zredukuje cellulit, ujędrni pośladki, wysmukli nogi i uda, pomoże spalić tkankę tłuszczową, wzmocni mięśnie, a także wymodeluje je. Zajęcia o średniej intensywności skierowane zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych.

LEVEL PUMP

To zajęcia skierowane do kobiet i mężczyzn, o różnej kondycji i w różnym wieku. Są dedykowane bardzo obszernej grupie odbiorców, ponieważ można w nich indywidualnie dopasować obciążenie. Wszystkie ćwiczenia wykonuje się w rytm muzyki do specjalnie przygotowanego układu ćwiczeń. Ćwiczenia body pump pomagają w budowaniu wytrzymałości siłowej — trening opiera się na dużej liczbie powtórzeń, przy stosunkowo niedużym obciążeniu. Wśród zalet takiej formy treningu można wymienić: różnorodność ćwiczeń, szybkie ich modyfikacje, czy indywidualny dobór obciążenia.

MOBILITY

To trening zwiększający zakres ruchu w stawach. Dzięki oddziaływaniu na różne tkanki i struktury, dąży się do poprawy jakości naszego aparatu ruchu co przekłada się na jakość wykonywania ćwiczeń w treningach siłowych. Trening ten zmniejsza również ból stawów i mięśni oraz minimalizuje ryzyko kontuzji.

ZUMBA

To zajęcia taneczno-sprawnościowe oparte na muzyce latynoskiej i międzynarodowej oraz ruchach tanecznych. Stanowią dynamiczny, pasjonujący, radosny i skuteczny program fitness. Zumba to 100% zabawy i 100% energii. Doświadczenie taneczne nie jest absolutnie potrzebne. Na zajęciach tworzy się wyjątkowa, imprezowa atmosfera, która ośmiela osoby nietańczące, nowicjuszy, a niezdecydowanych przekonuje do zajęć w grupie.

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Zajęcia profilaktyczne, prozdrowotne pozwalające przeciwdziałać niekorzystnym skutkom” siedzącego trybu życia” o niskim tempie , ale solidnej pracy , dla osób w każdym wieku. Pozwalają poznać swoje ciało , słabe strony , uczą samokontroli . Jest to zestaw ćwiczeń zarówno wzmacniających , jak i rozluźniających angażujący do pracy całe ciało z naciskiem na mocne plecy i brzuch. Trening zbalansowany przynoszący korzyści w postaci poprawy postawy i odciążeniu kręgosłupa dzięki wzmacnianiu mięśni głębokich, rozluźnienie przykurczy mięśniowych, uelastycznienie i poprawę mobilności całego ciała .

BURN & SHAPE

Trening wytrzymałościowo-siłowy całego ciała zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych. Efektem treningu jest poprawa wydolności oraz modelowanie sylwetki.

TRENING OBWODOWY

W treningu obwodowym wykonujemy jedno ćwiczenie po drugim, z przerwami pomiędzy nimi. W jednym obwodzie może znaleźć się od kilku do kilkunastu ćwiczeń. Trening obwodowy stanowi połączenie ćwiczeń wytrzymałościowych i wzmacniających. Trening ten – zwiększa siłę – poprawia wytrzymałość – wysmukla sylwetkę Przeznaczony dla osób średniozaawansowanych i zaawansowanych.

SEXI POŚLADKI

To trening, który skupiony jest przede wszystkim na pośladkach. Przy systematycznych ćwiczeniach daje szybkie i widoczne efekty. Podczas zajęć wykorzystywane są stepy, hantle, gumy mini band oraz sztangi.

Trening funkcjonalny

Jest to rodzaj intensywnych ćwiczeń, których celem jest wszechstronne wzmocnienie mięśni.

TABATA

Interwałowy trening metaboliczny, w równomierny sposób angażuje jak najwięcej mięśni naszego ciała. Dzięki temu “podkręca” metabolizm i przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej.

FULL BODY WORKOUT

Jest to seria ćwiczeń mających na celu poprawę sprawności, ukształtowanie sylwetki oraz zbudowanie wytrzymałości, siły i wydolności organizmu. Zajęcia składają się z ćwiczeń cardio o wysokiej intensywności co ułatwia spalenie tkanki tłuszczowej oraz ćwiczeń siłowych ułatwiających kształtowanie sylwetki. Są to ćwiczenia z użyciem odpowiednich akcesoriów. W trakcie treningu dochodzi do aktywizacji wszystkich najważniejszych grup i partii mięśniowych. Wzmocnieniu zaś ulegają stawy oraz kręgosłup.

PILATES

Pilates to trening fizyczny, który ma na celu poprawę elastyczności i rozciągnięcie mięśni. Trening pilatesu łączy w sobie elementy ćwiczeń izometrycznych (wzmacniających), baletu i jogi.

STRETCHING

To zestaw ćwiczeń polegający na rozciąganiu mięśni w celu ich uelastycznienia, a także poprawieniu ukrwienia układu motorycznego i spowodowanie jego rozruszania. Trening na kilkunastosekundowej,izometrycznej pracy mięśnia oraz następnie powolnym rozluźnianiu go, a następnie rozciąganiu go przez następne kilkadziesiąt sekund.

TRENING BOKSERSKI

Trening boksu to świetny trening dla każdego kto chce popracować nad wzmocnieniem ciała oraz psychiki. Zdecydowanie jest to bardzo intensywny i wymagający trening. Dzięki tym ćwiczeniom szybko pozbędziesz się zbędnej tkanki tłuszczowej i uzyskasz silne i wyrzeźbione mięśnie. Na treningu nauczysz się technik i określonych sekwencji ruchów. Świadoma praca z własnym ciałem i umysłem przyniesie Ci satysfakcje i zwiększy pewność siebie.

PŁASKI BRZUCH

Trening skupiający się na wzmocnieniu i uwydatnieniu mięśni brzucha. Trening mięśni brzucha jest treningiem, którego nie możesz pominąć chcąc wzmocnić całe ciało gdyż im silniejsze mięśnie tułowia, tym mniej kontuzji. Jeżeli mamy mocne podstawy, ciało może więcej. 

DOŁĄCZ DO NAS JUŻ DZIŚ!